O nás

O Micro Greens Box

S mikro zeleninou jsem začal už před pěti lety. Dlouho jsem hledal něco co by mě bavilo a naplňovalo, tak jsem si v kuchyni na parapetu začal pěstovat různé bylinky a rostlinky, až jsem se dostal k microgreens. Postupně jsem si o mikro zelenině hledal informace a zkoušel pěstovat nejrůznější druhy. Dozvěděl jsem se, že microgreens jsou velmi bohaté na vitamíny a podporují lidský organismus. Začal jsem tyto malé rostlinky přidávat do různých jídel a dělalo mi to velmi dobře.

Nejprve jsem to bral pouze jako pěstování doma pro radost, ale pak přišla myšlenka vytvořit svůj vlastní produkt a celý proces pěstování mikro zeleniny přiblížit lidem. Nechtěl jsem prodávat už řezané rostlinky v krabičce. Ale chtěl jsem, aby si lidé co si koupí můj produkt vyzkoušeli vypěstovat microgreens doma a viděli celý proces od zasazení semínka po hotové rostlinky.

Naše statistiky

vypěstovaných rostlin
4800 +
prodaných boxů
+
spokojených klinetů
+

Pěstujte 365 dní v roce, kdykoliv a kdekoli

MicrogreensBox umožňuje pěstování čerstvé zeleniny po celý rok, bez ohledu na roční období. Nabízí ekologický a udržitelný způsob, jak mít doma vlastní zelený ráj.

Jednoduché a pohodlné pěstování

Systém MicrogreensBox je navržen tak, aby pěstování bylo co nejjednodušší a nejpohodlnější. Umožňuje každému snadno začít pěstovat microgreens doma.

Bohaté na minerály, vitamíny a antioxidanty

Microgreens jsou výživově bohaté, nabízejí široké spektrum vitaminů, minerálů a antioxidantů, které jsou klíčové pro zdravou stravu.

Čerstvou zeleninu sklízíte již za 8 dní

Jednou z hlavních výhod MicrogreensBox je rychlost, s jakou můžete začít sklízet čerstvou zeleninu – často už za 8 dní od zasazení.

Naši spokojení klienti

5/5
Vyzkoušel jsem mnoho způsobů, jak zlepšit svou stravu, ale MicrogreensBox.cz mě opravdu nadchnul. Sklízet vlastní čerstvou zeleninu za pouhých 8 dnů je úžasné a jejich závazek k udržitelnosti mi umožňuje cítit se dobře i s ohledem na dopad na naši planetu.
Petr D.
5/5
S MicrogreensBox.cz jsem objevila radost z pěstování vlastní zeleniny bez nutnosti vlastnit zahradu. Jejich produkty, jako jsou BIO hrách a ředkvička, dodávají mým jídlům nejen výživu, ale i úžasnou chuť a barvu.
Kamila M.
5/5
MicrogreensBox.cz promění vaše jídla pomocí snadno pěstovatelných BIO sad. Skvělý způsob, jak přidat čerstvost a výživu do každého pokrmu.
Jana S.
Nákupní košík